Szukaj pracownika/jednostki

Aktualności

Zagłosuj na budowę woliery w Ogrodzie Botanicznym UZ

28.01.2016

28 stycznia 2016 r.

 

W 2015 roku uczelniane koło Ligi Ochrony Przyrody zgłosiło do Budżetu Obywatelskiego wybudowanie Ośrodka Rehabilitacji dla Zwierząt Chronionych Prawem. Wówczas nie było takiego miejsca w całym województwie, a stale ktoś do nas dzwonił z pytaniem, co zrobić ze znalezionymi rannymi zwierzętami.

 


Inwestycja uzyskała poparcie i właśnie została ukończona. Znajduje się przy Uniwersyteckim Ogrodzie Botanicznym. Dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali na Ośrodek i umożliwili tym samym jego powstanie. Mamy już pierwszych pacjentów – dwa bociany białe. 

 


Przewidujemy większą liczbę pacjentów. Dlatego konieczne staje się wybudowanie dodatkowej woliery dla ptaków. Będzie się składać z 6 części oraz centralnie położonej szopy chroniącej przed niepogodą. Zgłosiliśmy budowę woliery do Budżetu Obywatelskiego na 2016 r. Wartość tego zadania wynosi 70 tys. zł. 

 


Będę wdzięczny za poparcie naszej idei i i okazaną w ten sposób pomoc ptakom. Proszę o głosy na zadanie 1.10, na liście nr 1 w kategorii  Zadania Małe Infrastrukturalne (do 150 tys. zł). W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie dorośli mieszkańcy Zielonej Góry i z jednej listy (ogółem są 4) mogą wybrać tylko jedno zadanie.

 


Istnieje możliwość zagłosowania przez internet: 

https://docs.google.com/forms/d/1zle02b1S-lrrSIXmhDluTK955t5s6mkIKF54MrXngNM/viewform?c=0&w=1

 


Głosowanie trwa od 11 stycznia do 5 lutego 2016 r. Pozostało niewiele czasu, więc proszę nie zwlekać ze wsparciem naszego pomysłu. 

 


 
prof. Leszek Jerzak, dziekan Wydziału Nauk Biologicznych UZ


bociek 4.jpg

28 stycznia 2016 r.

 

W 2015 roku uczelniane koło Ligi Ochrony Przyrody zgłosiło do Budżetu Obywatelskiego wybudowanie Ośrodka Rehabilitacji dla Zwierząt Chronionych Prawem. Wówczas nie było takiego miejsca w całym województwie, a stale ktoś do nas dzwonił z pytaniem, co zrobić ze znalezionymi rannymi zwierzętami.

 


Inwestycja uzyskała poparcie i właśnie została ukończona. Znajduje się przy Uniwersyteckim Ogrodzie Botanicznym. Dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali na Ośrodek i umożliwili tym samym jego powstanie. Mamy już pierwszych pacjentów – dwa bociany białe. 

 


Przewidujemy większą liczbę pacjentów. Dlatego konieczne staje się wybudowanie dodatkowej woliery dla ptaków. Będzie się składać z 6 części oraz centralnie położonej szopy chroniącej przed niepogodą. Zgłosiliśmy budowę woliery do Budżetu Obywatelskiego na 2016 r. Wartość tego zadania wynosi 70 tys. zł. 

 


Będę wdzięczny za poparcie naszej idei i i okazaną w ten sposób pomoc ptakom. Proszę o głosy na zadanie 1.10, na liście nr 1 w kategorii  Zadania Małe Infrastrukturalne (do 150 tys. zł). W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie dorośli mieszkańcy Zielonej Góry i z jednej listy (ogółem są 4) mogą wybrać tylko jedno zadanie.

 


Istnieje możliwość zagłosowania przez internet: 

https://docs.google.com/forms/d/1zle02b1S-lrrSIXmhDluTK955t5s6mkIKF54MrXngNM/viewform?c=0&w=1

 


Głosowanie trwa od 11 stycznia do 5 lutego 2016 r. Pozostało niewiele czasu, więc proszę nie zwlekać ze wsparciem naszego pomysłu. 

 


 
prof. Leszek Jerzak, dziekan Wydziału Nauk Biologicznych UZ

rekrutacja.png
Rekrutacja
Więcej
Logo programu Widza Edukacja Rozwój Biało-czerwona flaga i napis Rzeczpospolita Polska Logo Euopejskiego Funduszu Społecznego
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Nowoczesne nauczanie oraz praktyczna współpraca z przedsiębiorcami - program rozwoju Uniwersytetu Zielonogórskiego" POWR.03.05.0-00-00-Z014/18

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »