Szukaj pracownika/jednostki

Kalendarz

Kinoterapia z Tomaszem Raczkiem

23.02.2026 Pracownicy Studenci
Data: 10.03.2026
Miejsce wydarzenia: Aula C, budynek a-16
Godzina: 10:00 - 14:30
Organizator: Instytut Filologii Polskiej UZ, Parlament Studencki UZ
Cena wejścia: bezpłatne
Kategoria: Pracownicy, Studenci
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

To wyjątkowe spotkanie łączące projekcję filmową z rozmową i refleksją nad emocjami, relacjami oraz tematami poruszanymi w filmie "Ministranci". Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, zainteresowanych świadomym odbiorem kina i jego terapeutycznym wymiarem.

Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo w zgłoszeniach mają studenci (lista podstawowa), następnie pracownicy Uniwersytetu Zielonogórskiego (lista rezerwowa).

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/p6cgyxAab8LMFizx8

Logo programu Widza Edukacja Rozwój Biało-czerwona flaga i napis Rzeczpospolita Polska Logo Euopejskiego Funduszu Społecznego
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Widza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Nowoczesne nauczanie oraz praktyczna współpraca z przedsiębiorcami - program rozwoju Uniwersytetu Zielonogórskiego" POWR.03.05.0-00-00-Z014/18

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »